čtvrtek 22. prosince 2011

Žraloci rozebrali Tampu na atomy

Doslova střelnici si otevřelo San Jose ve třetím domácím utkání v řadě. Zatímco předchozí dva duely nebyly tak jednoznačné, proti Bleskům Žraloci kralovali a rozhodnuto bylo už po první třetině. Za patnáct minut stihli domácí vstřelit pět gólů, donutit vystřídat brankáře Garona a dopředu si zajistit dva body.

(Photo by Don Smith/NHLI via Getty Images)
SAN JOSE SHARKS - TAMPA BAY LIGHTNING 7:2 (5:1, 0:0, 2:1)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Branky a nahrávky: 4. Ferriero (Thornton, Boyle), 5. Pavelski (Burns, Thornton), 7. Desjardins (A. Murray), 14. Couture (Marleau, clowe), 15. Couture (Handzuš, Clowe), 42. Burns (Handzuš), 53. Marleau - 16. Moore (Brewer), 48. St. Louis (Purcell).
Rozhodčí:  Dave Jackson, Brad Meier - Vaughan Rody, Jay Sharrers.
Vyloučení: 4:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0.
Diváci: 17562. Střely na branku: 43:24.
Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 7:1, 7:2. Hvězdy utkání: 1.Couture, 2. Clowe, 3. Thornton.
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sestava Sharks: Niemi - White, Boyle, Vlasic, Demers, Braun, Burns - Pavelski, Winchester, Marleau, Mitchell, Thornton, Handzuš, Murray, Clowe, Couture, McGinn, Desjardins, Ferriero.